O MNIE

Jestem osobą, która nie potrafi zajmować się wyłącznie jedną sprawą. Mam mnóstwo pasji i zainteresowań. Z wykształcenia jestem psychologiem i nieustannie realizuję się zawodowo. Do tego maluję, piszę, wyklejam, podróżuję. Przypuszczam jednak, że nie ma dnia, który w jakikolwiek sposób nie byłby związany z fotografią. Aparat stanowi moją trzecią rękę od wielu lat. Dzięki temu, że fotografując mogę nie tylko spełniać siebie, ale i ofiarowywać radość klientom, powoduje, że jestem naprawdę, ale to naprawdę szczęśliwa. Mogę polegać na moim mężu, który oprócz swoistego wsparcia, pomaga mi w przygotowaniu fotografii do obróbki graficznej, prowadzeniu strony internetowej, strony na Facebooku, wyszukuje ciekawe materiały i zawsze jest przy mnie w kryzysowych chwilach. W przypadku pracy ze starszymi dziećmi, towarzyszy mi w studiu, gdyż z doświadczenia wiemy, że wspólnymi siłami łatwiej okiełznamy dziecięce erupcje energii. 🙂

Pracę organizuję sobie tak, by być wypoczętą, gotową w pełni na realizowanie swoich pomysłów i by z powodu, np. zmęczenia, nigdy nie brakło mi mojego naturalnego entuzjazmu do życia. Współpraca z ludźmi to kolejny aspekt za który kocham fotografię. Każda nowo poznana osoba, każda osobowość i jej potrzeby to dla mnie nowe wyzwanie i niezwykle interesujące poszerzanie horyzontów myślowych. Decydując się na skorzystanie z moich usług warto mieć na uwadze, że dużo się śmieję, rozmawiam z noworodkami, chętnie sama je noszę i usypiam, ze starszymi dziećmi rysuję obrazki pomiędzy ujęciami, a dorosłych nieustannie zachęcam do wydobywania z siebie ciepła i czułości przy pozowaniu z ukochaną osobą.

Całym sercem podchodzę do każdej realizowanej sesji. Pomimo, że przyjęłam już blisko setkę klientów, wciąż z wypiekami na twarzy czekam na informację zwrotną- czy są Państwo zadowoleni z otrzymanych fotografii.

Efekt, jaki uzyskam z realizowanych stylizacji jest (wiadomo) niezwykle istotny, nie zapominam jednak nigdy, jak ważne jest Państwa samopoczucie, komfort i poczucie bezpieczeństwa w czasie wykonywanych zdjęć. Zawsze stawiam to, równolegle z efektem końcowym fotografii, na pierwszym miejscu!

Gorąco zapraszam do skorzystania z moich usług!